2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek | Sport

2012. Február 27. 14:17, hétfő |

Magyar siker Olaszországban

Az ötszörös magyar bajnok páros, Andrea Silvestri és Váradi Martina végzett az élen a latin táncok versenyében az olaszországi Bressanónéban.

2012. Február 27. 14:15, hétfő |

Áttörés: Babos Tímea megnyerte a monterreyi WTA-tornát!

Babos Tímea nyerte a mexikói Monterreyben megrendezett, 220 ezer dollár összdíjazású WTA-tornát, miután a fináléban két játszmában, 1:21:23 óra alatt nyert a román Alexandra Cadantu ellen. Így első WTA győzelmét aratta.

2012. Február 27. 07:17, hétfő |

Női párbajtőr GP: Szász Emese bronzérmes, javultak az esélyei Londonra

A harmadik helyen végzett Szász Emese a budapesti Westend női párbajtőr Grand Prix-n, ezzel javított helyzetén az olimpiai kvótaszerzést illetően.

2012. Február 27. 07:15, hétfő |

A Partizan legyőzésével csoportelső a Szeged!

A Szeged-Beton hazai pályán 9–8-ra legyőzte a címvédő Partizan Beogradot a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában, ezzel csoportelsőként továbbjutott a legjobb nyolc közé.

2012. Február 26. 14:17, vasárnap |

Ökölvívás: a címét megvédő Povetkin szoros mérkőzésen legyőzte Huckot

Az orosz Alekszandr Povetkin, a Bokszvilágszövetség (WBA) világbajnoka megvédte övét, miután Stuttgartban szoros mérkőzésen legyőzte a német Marco Huckot.

2012. Február 26. 07:07, vasárnap |

Úszó Eb Debrecenben - Az állam 90 milliót ad

Az állam 90 millió forinttal támogatja a debreceni úszó Európa-bajnokságot - jelentette be Czene Attila, a Nemzeti Erőforrás Minisztérium sportért felelős államtitkára.

2012. Február 25. 14:09, szombat |

Kobajasi zárta az élen a barcelonai tesztelést

Kobajasi Kamui volt a leggyorsabb a Formula–1-es kollektív tesztelés záró napján Barcelonában. A Sauber-istálló japán versenyzője 145 megtett körével is kiemelkedett a mezőnyből. A tesztelés a jövő héten folytatódik.

2012. Február 25. 07:09, szombat |

Babos újabb magaslatot hódított meg

Remek teljesítménnyel, életében először aktuális Top 50-es játékost megverve bejutott a Monterreyben zajló WTA-torna elődöntőjébe Babos Tímea.

2012. Február 24. 14:19, péntek |

Talmácsi ralicsapathoz szerződött

A Maricsek Team színeiben áll rajthoz az Országos Rali Bajnokság idei szezonjában.

2012. Február 24. 14:17, péntek |

Kiesett a világsztár

Tiger Woods már a csütörtöki második fordulóban kiesett a profi golfozók 8,5 millió dollár összdíjazású WGC-Accenture Match Play-bajnokságán.

2012. Február 24. 07:17, péntek |

100 ezer dolláros büntetést kapot Chisora

A Német Profi Bokszolók Szövetsége 100 ezer dolláros pénzbüntetéssel sújtotta csütörtökön Derek Chisora brit nehézsúlyú ökölvívót, aki minősíthetetlenül viselkedett a Vitalij Klicskóval vívott világbajnoki címmérkőzésen.

2012. Február 24. 07:15, péntek |

Holtversenyben a Red Bull és a Ferrari, Schumi 127 kört tett meg

Pastor Maldonado megtartotta első helyezését a Formula–1-es csapatok barcelonai tesztelésének harmadik napján. A Williams-Renault-val száguldó venezuelai délelőtti időeredményével zárt Michael Schumacher előtt.