Hírek
2018. November 20. 07:38, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI/Czeglédi Zsolt
Belobbant a gáz a nagyhegyesi gáztározóban
Belobbant a kiáramló gáz a nagyhegyesi gáztározóban kedd hajnalban - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság az MTI-vel.
Papp-Kunkli Nóra azt írta: a gáztároló szakemberei leválasztották a hibás vezetéket, ennek ellenére a csőben lévő gáz még ég.
A Hajdú-Bihar megyei hivatásos és önkormányzati tűzoltók nyolc vízsugárral jelenleg is dolgoznak a tűz eloltásán és a terület lehűtésén.
A rendőrség lezárta a 33-as főút érintett szakaszát.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 07. 10:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem ment szabadságra a vízügyi államtitkár
Az élő környezetért felelős miniszter visszautasította a Fidesz-frakció állítását, miszerint Kelemen Ágnes, a tárca vízügyi és klímapolitikáért felelős államtitkára szabadságra ment volna a válsághelyzet idején.
2026. Augusztus 07. 07:08, péntek | Belföld
Ősszel elindulhat a személyforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon
2026. Augusztus 07. 07:06, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: két részletben érkezik az iskolakezdési támogatás, nem kell igényelni
A két részletben érkező iskolakezdési támogatás automatikus, nem kell igényelni, és nem terheli semmiféle adó - közölte Szondi Vanda kormányszóvivő csütörtökön a kormány Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 07. 06:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: mától nincs szükség az önkéntes fogyasztáscsökkentésre
Péntektől nincs szükség az önkéntes fogyasztáscsökkentésre - jelentette be a miniszterelnök csütörtök este a Facebook-oldalán.
