Hírek
2018. Április 07. 08:31, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Emberölés miatt körözött férfit fogtak el Röszkénél
Emberölés miatt körözött szerb férfit fogtak el a röszkei határátkelőhelyen a magyar rendőrök pénteken - közölte honlapján a rendőrség.
A 36 éves férfi egy szerb autóbuszon akarta elhagyni az országot, ám az ellenőrzésnél kiderült, hogy a holland hatóságok emberölés gyanúja miatt európai elfogatóparancsot adtak ki ellene.
A férfit a Szegedi Rendőrkapitányság nyomozói őrizetbe vették, Hollandiának történő átadásáról később döntenek - tudatta a police.hu oldalon a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 07. 13:00, péntek | Belföld
Olajszállítási szerződést kötött a Janaf és a Mol
A horvát olajvezeték-üzemeltető Janaf és a Mol-csoport megállapodást kötött 2,05 millió tonna nyersolaj szállításáról 2026-ra - közölte a horvát társaság csütörtökön.
2026. Augusztus 07. 10:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem ment szabadságra a vízügyi államtitkár
Az élő környezetért felelős miniszter visszautasította a Fidesz-frakció állítását, miszerint Kelemen Ágnes, a tárca vízügyi és klímapolitikáért felelős államtitkára szabadságra ment volna a válsághelyzet idején.
2026. Augusztus 07. 07:08, péntek | Belföld
Ősszel elindulhat a személyforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon
2026. Augusztus 07. 07:06, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: két részletben érkezik az iskolakezdési támogatás, nem kell igényelni
A két részletben érkező iskolakezdési támogatás automatikus, nem kell igényelni, és nem terheli semmiféle adó - közölte Szondi Vanda kormányszóvivő csütörtökön a kormány Facebook-oldalán.
