Hírek
2017. November 17. 07:33, péntek |
Kék hírek
Forrás: mti
Felgyújtott egy sündisznót, vádemelést javasol a rendőrség
Állatkínzás miatt vádemelést javasol a rendőrség egy fővárosi férfi ellen, aki felgyújtott egy sündisznót - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a rendőrség honlapján.
A tájékoztatás szerint az összeégett, de még élő állatra egy járókelő talált rá a főváros XIII. kerületében, még július 26-án. A kisállatot állatorvoshoz vitte, de a sündisznó a szakszerű ellátás ellenére is elpusztult.
A nyomozás során a rendőrök beazonosították a sündisznó felgyújtásával megalapozottan gyanúsítható 20 éves budapesti férfit, akit egy nappal később elfogtak XIII. kerületi otthonában.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 08. 11:00, péntek | Kék hírek
24.hu: iratokat foglalt le az ügyészség az MNB-üggyel összefüggésben az Állami Számvevőszéknél
Házkutatást tartottak és iratokat foglaltak le az ügyészség nyomozói az Állami Számvevőszék (ÁSZ) épületében a Magyar Nemzeti Bankot (MNB) érintő eljárással összefüggésben csütörtökön
2026. Május 03. 14:00, vasárnap | Kék hírek
Letartóztatták a 24.hu főszerkesztőjét megtámadó férfit
2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Kék hírek
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót, aki már meg is kezdte börtönbüntetését - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) szerdán a police.hu oldalon.
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
