Hírek
2017. Június 08. 09:44, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Harmincmilliónyi csempész cigit hagytak hátra a csempészek a zöldhatáron
Mintegy 30 millió forint értékű cigarettát hagytak hátra menekülő csempészek a magyar-ukrán zöldhatáron Beregdarócnál - közölte a NAV Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Adó- és Vámigazgatóságának szóvivője az MTI-vel.
Magyar Norbert elmondta, a pénzügyőrök csempészekre utaló nyomokra figyeltek fel a határ ellenőrzése közben, majd a terepkutatás során a helyi erdőben egy tízfős csoportra bukkantak, akik fekete nejlonba csomagolt kartondobozokat őriztek. A pénzügyőrök felszólítására a társaság azonnal a határ felé menekült és eltűnt.
A csomagokban 29 ezer doboz cigarettát találtak. Az adózatlan dohányterméket lefoglalták és ismeretlen tettesek ellen feljelentést tettek a pénzügyi nyomozóknál.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 07. 13:00, péntek | Belföld
Olajszállítási szerződést kötött a Janaf és a Mol
A horvát olajvezeték-üzemeltető Janaf és a Mol-csoport megállapodást kötött 2,05 millió tonna nyersolaj szállításáról 2026-ra - közölte a horvát társaság csütörtökön.
2026. Augusztus 07. 10:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem ment szabadságra a vízügyi államtitkár
Az élő környezetért felelős miniszter visszautasította a Fidesz-frakció állítását, miszerint Kelemen Ágnes, a tárca vízügyi és klímapolitikáért felelős államtitkára szabadságra ment volna a válsághelyzet idején.
2026. Augusztus 07. 07:08, péntek | Belföld
Ősszel elindulhat a személyforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon
2026. Augusztus 07. 07:06, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: két részletben érkezik az iskolakezdési támogatás, nem kell igényelni
A két részletben érkező iskolakezdési támogatás automatikus, nem kell igényelni, és nem terheli semmiféle adó - közölte Szondi Vanda kormányszóvivő csütörtökön a kormány Facebook-oldalán.
