Hírek
2018. Június 11. 07:18, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kettős halál az M3-ason, lezárták az autópályát
Két ember meghalt egy balesetben az M3-as autópályán Mezőkövesdnél hétfőre virradó éjjel, a helyszínelés idejére a sztrádát Miskolc irányába teljes szélességében lezárták
- közölte az MTI-vel Szabó Csilla, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.
Tájékoztatása szerint egy ukrán felségjelzésű tehergépjármű - vélhetően műszaki hiba miatt - megállt a leállósávon, a sofőr és egyik utasa kiszállt. A két férfit egy, a külső sávon közlekedő magyar rendszámú kisteherautó elütötte, és mindketten olyan súlyos sérüléseket szenvedtek, hogy a helyszínen életüket vesztették.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére az M3-as autópályát Miskolc irányába teljes szélességében lezárták, a forgalmat a füzesabonyi lehajtónál a 3-as számú főútra terelik - közölte a sajtóreferens.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.
2026. Május 08. 10:00, péntek | Belföld
Magyar Péter meghívta Magyarországra Giorgia Melonit
Magyar Péter Rómában találkozott Giorgia Meloni olasz kormányfővel, akit meghívott egy magyarországi látogatásra.
2026. Május 08. 07:09, péntek | Belföld
A kritikák miatt lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
Lemondott igazságügyi miniszteri jelöltségéről Melléthei-Barna Márton, aki ezt Facebook-oldalán jelentette be csütörtökön.
2026. Május 08. 07:04, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is szennyezettek lehetnek
Zala vármegye több településére is szállíthattak osztrák kőbányákból származó azbesztszennyezett zúzalékot, amellyel utakat, bicikliutakat és parkolókat tölthettek fel
