Városlista
2025. december 10, szerda - Judit

Hírek

2017. Május 18. 18:48, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - fotó:kihivasnapja.hu

Kihívás Napja - Meghosszabbították a nevezési határidőt

Kihívás Napja - Meghosszabbították a nevezési határidőt

A Magyar Szabadidősport Szövetség (MSZSZ) meghosszabbította a nevezési határidőt az idei Kihívás Napjára, amelyet május 31-én tartanak Magyarországon.

Az MSZSZ csütörtöki közleménye szerint azon települések, iskolák és tűzoltóságok, amelyek még nem regisztráltak, de szeretnének részt venni az ország legnagyobb szabadidősport-eseményén, hétfőig adhatják le nevezésüket a kihivasnapja.hu oldalon.

A munkahelyek és szerkesztőségek esetében már lezárult a nevezés, ezeknek a területeknek Kihívás (hó)Napját írt ki az MSZSZ.

A 26 éves múltra visszatekintő Kihívás Napjának a célja változatlanul az, hogy minél többen végezzenek legalább napi negyedórányi aktív testmozgást. Tavaly több mint 70 millió aktív mozgással töltött percet regisztráltak az eseményen.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld

Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött

A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.

2025. December 10. 07:05, szerda | Belföld

Trump szerint nem ígért pénzügyi védőpajzsot Orbán Viktornak

A magyar miniszterelnök egy hónapja azt mondta, hogy megállapodott Trumppal egy 10-20 milliárd dolláros védőpajzsról, Trump szerint viszont ő nem tett erre ígéretet.

2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld

Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat

Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.