Hírek
2018. Február 15. 18:59, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Kiraboltak egy ékszerboltot a fővárosban
Kiraboltak egy ékszerboltot a főváros XI. kerületében, a Bocskai úton csütörtökön, a rendőrség fegyveres rablás miatt indított nyomozást - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) az MTI megkeresésére.
Mint írták, a BRFK kevéssel dél előtt kapott bejelentést arról, hogy egy Bocskai úti ékszerüzletben rablás történt. A rendőrök a helyszínen megtették a szükséges intézkedéseket és nyomozást rendeltek el fegyveresen elkövetett rablás miatt ismeretlen tettes ellen - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 07. 13:00, péntek | Belföld
Olajszállítási szerződést kötött a Janaf és a Mol
A horvát olajvezeték-üzemeltető Janaf és a Mol-csoport megállapodást kötött 2,05 millió tonna nyersolaj szállításáról 2026-ra - közölte a horvát társaság csütörtökön.
2026. Augusztus 07. 10:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem ment szabadságra a vízügyi államtitkár
Az élő környezetért felelős miniszter visszautasította a Fidesz-frakció állítását, miszerint Kelemen Ágnes, a tárca vízügyi és klímapolitikáért felelős államtitkára szabadságra ment volna a válsághelyzet idején.
2026. Augusztus 07. 07:08, péntek | Belföld
Ősszel elindulhat a személyforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon
2026. Augusztus 07. 07:06, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: két részletben érkezik az iskolakezdési támogatás, nem kell igényelni
A két részletben érkező iskolakezdési támogatás automatikus, nem kell igényelni, és nem terheli semmiféle adó - közölte Szondi Vanda kormányszóvivő csütörtökön a kormány Facebook-oldalán.
