Hírek
2022. Július 12. 10:05, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotó: MTI/Mihádák Zoltán
Megszűntek a korlátozások a tehervonat-baleset után
Megszűntek a korlátozások a hegyeshalmi vasúti fővonalon, Biatorbágy és Herceghalom között kedd hajnaltól zavartalan a forgalom - közölte a Mávinform az MTI-vel.
Azt írták, hogy befejezték a vasárnapi balesetben megsérült pályaszakasz helyreállítását a Budapest-Győr-Hegyeshalom vonalon. A szerelvények ismét mindkét vágányon, zavartalanul közlekedhetnek.
A belföldi és a távolsági vonatok már menetrend szerint járhatnak, nem kell pótlóbuszokra átszállni - olvasható a közleményben.
Vasárnap hajnalban összeütközött két tehervonat Biatorbágy és Herceghalom között, a balesetben több kocsi is kisiklott.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 07. 10:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem ment szabadságra a vízügyi államtitkár
Az élő környezetért felelős miniszter visszautasította a Fidesz-frakció állítását, miszerint Kelemen Ágnes, a tárca vízügyi és klímapolitikáért felelős államtitkára szabadságra ment volna a válsághelyzet idején.
2026. Augusztus 07. 07:08, péntek | Belföld
Ősszel elindulhat a személyforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon
2026. Augusztus 07. 07:06, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: két részletben érkezik az iskolakezdési támogatás, nem kell igényelni
A két részletben érkező iskolakezdési támogatás automatikus, nem kell igényelni, és nem terheli semmiféle adó - közölte Szondi Vanda kormányszóvivő csütörtökön a kormány Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 07. 06:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: mától nincs szükség az önkéntes fogyasztáscsökkentésre
Péntektől nincs szükség az önkéntes fogyasztáscsökkentésre - jelentette be a miniszterelnök csütörtök este a Facebook-oldalán.
