Városlista
2026. május 10, vasárnap - Ármin

Hírek

2018. Szeptember 02. 18:34, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - fotó: pixabay

Országosan megnőtt a kereslet a nyaralók iránt

Országosan megnőtt a kereslet a nyaralók iránt

Országosan megduplázódott a kereslet a nyaralók iránt a két évvel ezelőttihez képest - mondta Balogh László, az ingatlan.com vezető elemzője az M1 aktuális csatorna vasárnap reggeli műsorában.

A szakértő ennek okát abban látja, hogy fellendült az ingatlanpiac, javultak a gazdasági kilátások és kedvezőek a hitellehetőségek.

A Velencei-tó ma már Budapest "előszobájának" számít, sokan több hónapra, vagy akár végleg odaköltöznek.

Az ingatlanokat továbbra is a Balatonnál a legkönnyebb eladni. Az árakat tekintve nemcsak az északi és déli oldalon, hanem a keleti és a nyugati part között is vannak különbségek. Az északi parton 316, míg a délin 360 ezer forint az átlagos négyzetméterár. Kelet és nyugat közül az autópálya közelsége miatt a keleti részen drágábbak az ingatlanok - mondta az elemző.

Címkék: ingatlan, nyaraló

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 10. 12:00, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat

Nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat - jelentette ki miniszterelnökké választása után Magyar Péter az Országgyűlés alakuló ülésén szombaton.

2026. Május 09. 19:36, szombat | Belföld

Magyar Péter: a mai nap annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni

A mai nap egy közösen megtett hosszú útnak és annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni, újra hinni önmagában, és újra közös hazája lenni minden magyar embernek