Hírek
2017. Január 03. 13:28, kedd |
Belföld
Forrás: Katasztrófavédelem
Őzet mentettek a befagyott csepregi tó jegéről
A helyi vadásztársaság jelzésére a tó jegéről mentettek őzet a tűzoltók kedden Csepregen.
A tó jegén a parttól mintegy száz méterre vált mozgásképtelenné egy őz kedden Csepregen. A helyszínre csepregi önkormányzati és a szombathelyi hivatásos tűzoltók vonultak, akik létrakészlet segítségével, mentőkötelek biztosítása mellett az állatot kimentették a befagyott tóról, majd a vadásztársaság jelenlétében szabadon engedték. A szerencsétlenül járt őz nem sérült meg.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 08. 10:00, péntek | Belföld
Magyar Péter meghívta Magyarországra Giorgia Melonit
Magyar Péter Rómában találkozott Giorgia Meloni olasz kormányfővel, akit meghívott egy magyarországi látogatásra.
2026. Május 08. 07:09, péntek | Belföld
A kritikák miatt lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
Lemondott igazságügyi miniszteri jelöltségéről Melléthei-Barna Márton, aki ezt Facebook-oldalán jelentette be csütörtökön.
2026. Május 08. 07:04, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is szennyezettek lehetnek
Zala vármegye több településére is szállíthattak osztrák kőbányákból származó azbesztszennyezett zúzalékot, amellyel utakat, bicikliutakat és parkolókat tölthettek fel
2026. Május 07. 16:00, csütörtök | Belföld
NAV: csaknem 1,7 millióan adták be szja-bevallásukat
Már csak két hét van hátra, május 20-ig kell beadni az szja-bevallást, amit eddig 1,7 millióan tettek meg
