Városlista
2026. május 8, péntek - Mihály

Hírek

2018. Május 08. 18:05, kedd | Belföld
Forrás: mti

Prostitúcióra kényszerítette egy férfi az élettársát Miskolcon

Prostitúcióra kényszerítette egy férfi az élettársát Miskolcon

A Miskolci Járási és Nyomozó Ügyészség vádat emelt egy 33 éves mezőtúri férfi ellen, aki élettársát rendszeresen bántalmazta, a nőt prostitúcióra kényszerítette, és az így keresett pénzt elvette tőle

- közölte a vádhatóság az MTI-vel kedden. A tájékoztatás szerint a vádlott és a fiatal nő kapcsolata 2017. év nyarán a férfi féltékenysége miatt megromlott, a férfi sokszor bántalmazta a nőt.

Miután a vádlott otthagyta munkahelyét, közölte élettársával, hogy most már neki kell eltartania a családot, és többször azzal fenyegette meg, hogy megöli, illetve közös gyereküket elveszi.

A fenyegetések miatt a nő prostituáltként kezdett dolgozni Miskolcon, és az ebből származó bevételt teljes egészében átadta a vádlottnak.

Az előzetes letartóztatásban lévő férfit az ügyészség kerítés, kitartottság és kapcsolati erőszak bűntettével, valamint zaklatás vétségével vádolja, és végrehajtandó szabadságvesztés kiszabására tett indítványt a Miskolci Járásbíróságnak - közölte az ügyészség.

Címkék: miskolc, prostitóció

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld

Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója

Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.

2026. Május 08. 10:00, péntek | Belföld

Magyar Péter meghívta Magyarországra Giorgia Melonit

Magyar Péter Rómában találkozott Giorgia Meloni olasz kormányfővel, akit meghívott egy magyarországi látogatásra.

2026. Május 08. 07:09, péntek | Belföld

A kritikák miatt lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton

Lemondott igazságügyi miniszteri jelöltségéről Melléthei-Barna Márton, aki ezt Facebook-oldalán jelentette be csütörtökön.

2026. Május 08. 07:04, péntek | Belföld

Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is szennyezettek lehetnek

Zala vármegye több településére is szállíthattak osztrák kőbányákból származó azbesztszennyezett zúzalékot, amellyel utakat, bicikliutakat és parkolókat tölthettek fel