Hírek
2012. Április 28. 14:07, szombat |
Belföld
Forrás: mno.hu / MTI
Sikeres visszatérés a Nemzetközi Űrállomásról
Sikeresen földet ért pénteken a Nemzetközi Űrállomásról visszatért három űrhajós Kazahsztánban.
Az eseményt élőben közvetítette a Rosszija 24 televízió. A Szojuz TM–22-es leszállóegységgel magyar idő szerint délután két óra körül ért földet két orosz és egy amerikai űrhajós: Anton Skaplerov, Anatolij Ivanyisin és Daniel Burbank. Mindhárman jól vannak – közölték az orvosok.
A Nemzetközi Űrállomáson Oleg Kononyenko orosz űrhajós, Donald Pettit, a NASA asztronautája, valamint Andre Kuipers, az Európai Űrügynökség holland űrhajósa maradt.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 07. 11:00, csütörtök | Belföld
Lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elnöke
Országgyűlési feladataira hivatkozva lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) elnöke. Papp Zsolt ezt a közösségi oldalán jelentette be.
2026. Május 07. 09:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit saját városképük védelmére
Ahol csak lehet, a Tisza programjával összhangban vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit a saját városképük védelmére
2026. Május 07. 07:20, csütörtök | Belföld
Magyar Péter Giorgia Melonival találkozik
Magyar Péter csütörtökön 10 órakor Rómában találkozik Giorgia Meloni olasz miniszterelnökkel.
