Hírek
2018. November 16. 11:26, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Üzemszünet lesz a nemzeti mobilfizetési rendszerben
Nem lehet mobilfizetéssel autópálya-matricát vásárolni, parkolást indítani, illetve használatarányos útdíjat (HU-GO) fizetni november 18-án, vasárnap 00:10 és 02:10 óra között
– közölte a Nemzeti Mobilfizetési Zrt. pénteken az MTI-vel. A tájékoztatás szerint ez idő alatt karbantartást végeznek, annak további részében részlegesen nem lesz elérhető a szolgáltatás.
A szolgáltató ezért azt kéri, hogy az ügyfelek a karbantartást megelőzően elővételben gondoskodjanak az útdíjhasználattal kapcsolatos díjtermékek megvásárlásáról.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.
2026. Május 08. 10:00, péntek | Belföld
Magyar Péter meghívta Magyarországra Giorgia Melonit
Magyar Péter Rómában találkozott Giorgia Meloni olasz kormányfővel, akit meghívott egy magyarországi látogatásra.
2026. Május 08. 07:09, péntek | Belföld
A kritikák miatt lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
Lemondott igazságügyi miniszteri jelöltségéről Melléthei-Barna Márton, aki ezt Facebook-oldalán jelentette be csütörtökön.
2026. Május 08. 07:04, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is szennyezettek lehetnek
Zala vármegye több településére is szállíthattak osztrák kőbányákból származó azbesztszennyezett zúzalékot, amellyel utakat, bicikliutakat és parkolókat tölthettek fel
