Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2011. November 10. 22:24, csütörtök | Helyi
Forrás: www.police.hu

Veszélyes a Sitke és Celldömölk közötti útszakasz

Veszélyes a Sitke és Celldömölk közötti útszakasz

Az elmúlt hónapban 5 komolyabb baleset történt a Celldömölk és Sitke közötti útszakaszon. Ezzel a térség felkerült a baleseti gócpontok térképére.

A Rendőrség elkészítette a baleseti gócpontok térképét, amely azzal a céllal jött létre, hogy felhívjuk a közlekedők figyelmét azokra az útszakaszokra, kereszteződésekre, ahol a leggyakrabban fordulnak elő balesetek.

Kiemelt fontosságúnak tartjuk, hogy az állampolgárokat ne csak a szabályok betartására szólítsuk fel, hanem olyan információkkal lássuk el, amelyek hozzásegítik őket a balesetmentes, biztonságos közlekedéshez.

A Rendőrség polgárbarát jellegét tükrözi az is, hogy ezeket az információkat nem csak saját célra használja fel, hanem azokkal osztja meg, akik leginkább érintettek ebben, a közlekedőkkel.

A balesetek helyszínei:

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi

Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik

Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi

Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására

A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek

Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett

Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.

2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború

Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést